Kariera

Szukamy właśnie Ciebie!

Tutaj możesz znaleźć oferty pracy. Jeśli jesteś zainteresowany – wyślij nam swoje CV.

Dołącz do naszego zespołu!

To pracownicy są autorami sukcesu marki Rotenso. Ambitny, kreatywny i zaangażowani we własny rozwój oraz rozwój organizacji zespół, do którego możesz wkrótce dołączyć.

Staramy się przyciągać do naszej organizacji pasjonatów techniki, inżynierów oraz specjalistów w wielu dziedzinach tj. marketing czy sprzedaż. Jesteśmy przekonani, że tylko zatrudniając najlepszych fachowców firma może stawiać sobie nowe i coraz bardziej ambitne cele.

Zapewniamy duże możliwości rozwoju, stabilność zatrudnienia i oraz możliwość pracy w międzynarodowym środowisku.

praca

Obecne oferty pracy:

01

MANAGER DS. INWESTYCJI

Miejsce pracy: Cała Polska (home office)

Obowiązki

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów z branży klimatyzacyjno-wentylacyjnej
  • kontakt z biurami projektowymi, generalnymi wykonawcami, inżynierami kontraktów oraz firmami instalatorskimi z branży HVAC
  • monitorowanie rynku inwestycji budowlanych
  • realizacja założonej polityki sprzedażowej firmy
  • przygotowywanie ofert handlowych oraz profesjonalne doradztwo w zakresie systemów klimatyzacyjnych
  • prowadzenie negocjacji handlowych
  • budowanie trwałych relacji z klientem

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane z obszaru klimatyzacja/wentylacja/ciepłownictwo)
  • doświadczenie w aktywnej sprzedaży oraz w pozyskiwaniu klientów
  • pożądane doświadczenie w branży HVAC
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej i projektowej
  • znajomość programu AutoCAD lub ZWCad
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • silna motywacja i zorientowanie na wyniki pracy, dobra organizacja pracy
  • zdolności handlowe i negocjacyjne
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów, wysoka kultura osobista
  • biegła znajomość obsługi komputera (MS Office)
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość firm instalacyjnych i projektowych branżowych HVAC – mile widziana

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym
  • stabilną pracę w firmie z branży HVAC specjalizującej się w dystrybucji nowoczesnych urządzeń klimatyzacyjnych
  • doskonalenie kwalifikacji zawodowych – szkolenia produktowe, sprzedażowe
  • przyjazną atmosferę pracy

Administratorem przesyłanych danych osobowych będzie Rotenso sp. z o. o.  Kontakt w sprawie ogłoszeń o pracę jest możliwy pod adresem praca@rotenso.pl, w sprawie ochrony danych osobowych iod@rotenso.pl. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami sposobów na jakie będziemy przetwarzać dostarczone nam dane osobowe pod adresem https://rotenso.pl/przetwarzanie-danych/.

Prosimy o nie umieszczanie w listach motywacyjnych, CV i innych przesyłanych nam dokumentach zbędnych danych osobowych takich jak np.: PESEL, dokładny adres zamieszkania, imiona i nazwiska dzieci.

Jeżeli życzą sobie Państwo, abyśmy użyli przesłanych nam informacji, w tym danych osobowych, także w innych procesach rekrutacyjnych, prosimy o dodanie do CV lub przesłanie wraz z nim następującego oświadczenia:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych: Imienia, nazwiska, daty urodzenia, wykształcenia, przebiegu dotychczasowego zatrudnienia i kwalifikacji, adresu e-mail, numeru telefonu; oraz pozostałych podanych przeze mnie informacji także w celu dołączenia ich do innych procesów rekrutacji prowadzonych przez Rotenso. Dane będą przetwarzane zgodnie z zasadami, które zostały podane do mojej wiadomości w związku z ofertą pracy i są dostępne pod adresem: https://rotenso.pl/przetwarzanie-danych/. Zgoda ta jest ważna przez rok od momentu ostatniego dołączenia mojej kandydatury do innych rekrutacji, jej wycofania lub ograniczenia. Rotenso skontaktuje się ze mną przed dołączeniem moich danych do innego procesu rekrutacji.

Dziękujemy, że poświęciłeś swój czas. Jeżeli masz pytanie, napisz do nas lub zadzwoń.

Kontakt

Rotenso Sp. z o.o.
al. Roździeńskiego 188B
40-203 Katowice

+48 32 285 10 39
info@rotenso.pl
rotenso live better R

Bądź z nami na bieżąco!

Śledź nas na Facebooku
Dołacz do naszego zespołu!