iAIR

Systemy zdrowego powietrza

Nails

Automatyczne oczyszczanie iAIR

Dzięki funkcji automatycznego oczyszczania klimatyzator uruchamia specjalny tryb pracy, który osusza i oczyszcza jego wnętrze. Zapobiega to powstawaniu nieprzyjemnych zapachów oraz namnożeniu bakterii.

Facial

Super jonizator iAIR

 

Poprzez wytworzenie ujemnych jonów super jonizator eliminuje z powietrza wirusy, bakterie, roztocza oraz alergeny, tym samym neutralizuje groźne zanieczyszczenia. Pozostawia czyste i odświeżone powietrze. Nieprzyjemny zapach zostaje wyeliminowany praktycznie natychmiast po kontakcie aktywnego jonizatora z zanieczyszczonym powietrzem.

Cold Nano iAIR

Filtr Cold Nano iAIR

Filtr katalityczny NANO2 ma za zadanie usunąć szkodliwe cząsteczki i nieprzyjemne zapachy z powietrza za pomocą wielowarstwowej powłoki katalizatora i warstwy włókna. Filtr skutecznie usuwa szkodliwe, organiczne związki oraz lotne cząstki formaldehydu ze skutecznością 92,9 % w ciągu 2,5 godziny. Filtr ten dostępny jest również jako opcja dodatkowa.

Filtr z jonami srebra Silver Ion

Filtr z jonami srebra Silver Ion iAIR

Srebro słynie ze swoich bardzo silnych właściwości bakteriobójczych. Toksyczne dla wyłapywanych przez niego mikroorganizmów są zwłaszcza jony srebra, które działają na ich pojedyncze komórki. Dzięki katalitycznym właściwościom srebra utlenieniu ulega materiał genetyczny komórki. Skuteczność filtru z jonami srebra obejmuje likwidację przeszło 99,99% bakterii i grzybów. Filtr ten dostępny jest również jako opcja dodatkowa.

Filtr Plasma iAIR

Facial

Filtr plazmowy działa na zasadzie filtra elektrostatycznego. Wyładowania elektryczne, do których dochodzi w jego wnętrzu powodują powstanie plazmy niskotemperaturowej. Na skutek reakcji jaka zachodzi pomiędzy plazmą, a cząsteczkami tlenu są wytwarzane aktywne elektrycznie atomy odpowiedzialne m.in. za neutralizowanie niepożądanych zapachów, usuwanie cząstek kurzu, bakterii, grzybów czy sadzy. Proces filtracji kończy się jonizacją powietrza i powstaniem ozonu, który posiada bakteriobójcze właściwości.

Nails

Filtr z aktywnym węglem iAIR

Podstawową właściwością filtra z aktywnym węglem jest oczyszczanie przepływającego przez niego powietrza ze szkodliwych gazów. Dzięki zjawisku adsorpcji przyciąga on szkodliwe gazy do swojej powierzchni. Ilość węgla aktywnego znajdującego się
w filtrze pozwala na eliminowanie ok. 90 % gazów takich jak np. ozon, węglowodory, związki siarki i azotu w całym okresie eksploatacji filtra. Filtr skutecznie eliminuje nieprzyjemne i niepożądane zapachy. Przez wytworzenie na powierzchni elektrostatycznej powłoki wyłapuje cząstki kurzu oraz sierści zwierząt.

Filtr antybakteryjny HEPA iAIR

Filtr antybakteryjny HEPA iAIR

Celem stosowania tego typu filtrów jest dezynfekcja powietrza. Filtr jest wykonany ze szkła spiekanego, które gwarantuje filtrację powietrza przez pory wielkości 0,3 µm. Dodatkowym atutem tej „zapory” jest wykorzystanie enzymów, które „żywiąc” się brudem trwale go usuwają. Filtr likwiduje większość zanieczyszczeń mechanicznych. Dezynfekuje powietrze z komórek grzybów, pierwotniaków i bakterii oraz wirusów na poziomie 99,97%. Powietrze wychodzące z klimatyzatora jest wyjątkowo sterylne.
Filtr ten dostępny jest również jako opcja dodatkowa.

Filtr elektrostatyczny HD iAIR

Filtr elektrostatyczny HD iAIR

Urządzenia Rotenso® wyposażone są w wysokiej klasy ekonomiczny filtr elektrostatyczny HD iAIR. Jest to jeden z najskuteczniejszych sposobów filtracji zanieczyszczonego powietrza. Cechuje się wysoką wydajnością poprzez wyładowanie elektrostatyczne oddziałujące na naładowane dodatnio bądź ujemnie cząsteczki zanieczyszczeń znajdujące się w powietrzu. Dzięki temu urządzenie wywiewa czyste powietrze.

Facial

Filtr 3M HAF

Opracowane przy użyciu innowacyjnej technologii filtry HAF posiadają otwarte kanały przepływowe oraz ładunek elektrostatyczny w celu jeszcze lepszego wyłapywania
i zatrzymywania cząsteczek. Filtry 3M HAF pomagają wyłapać kurz i pył. Ze względu na brak ramek oraz samonośną konstrukcję filtr może być łatwo dostosowany do już istniejącej instalacji. Filtr ten dostępny jest jako opcja dodatkowa.

Nails

Filtr Nano fotokatalityczny TiO2

Dwutlenek tytanu (TiO2) rozdrobniony do wielkości nanocząsteczek, ma wspaniałe właściwości fotokatalityczne. Reakcja chemiczna zachodząca wewnątrz filtra odpowiada za rozkładanie zabrudzeń organicznych: spalin, gazów oraz bakterii. Filtr z TiO2 ma mocne właściwości samoczyszczące, superhydrofilowe, bakteriobójcze, antystatyczne, dezodoryzujące oraz czyszczące powietrze.
Filtr ten dostępny jest jako opcja dodatkowa.

Nails

Filtr z aktywnym węglem i witaminą C

Filtr łączy w sobie właściwości filtra z aktywnym węglem takie jak usuwanie szkodliwych gazów (eliminuje przy tym nieprzyjemne
i niepożądane zapachy z powietrza) oraz filtra z witaminą C, który ma prozdrowotne atrybuty, zapewnia ochronę przed szkodliwym działaniem promieni ultrafioletowych oraz zmniejsza poziom stresu.

Nails

Filtr z witaminą C

Filtr emituje witaminę C, która następnie wchłaniana jest przez skórę osób znajdujących się w obrębie działania klimatyzatora. Witami-na C zapewnia ochronę przed szkodliwym działaniem promieni ultrafioletowych, stymuluje produkcję kolagenu oraz zmniejsza poziom stresu. Filtr ten dostępny jest jako opcja dodatkowa.

Facial

Filtr jonizujący

 

Uwalnia ujemne jony neutralizując jony dodatnie, dzięki czemu pomaga utrzymać świeże powietrze. Poprawa elektrochemiczna powietrza ma pozytywny wpływ na samopoczucie – łagodzi stres poprawia odporność. Filtr ten dostępny jest jako opcja dodatkowa.

filtr Cold Nano iAIR + filtr z aktywnym węglem + filtr Silver Ion

Filtr Cold Nano iAIR
+ Filtr z aktywnym węglem
+ Filtr Silver Ion

Filtr Cold Nano iAIR + Filtr przeciwpyłkowy + Filtr z witaminą C

Filtr Cold Nano iAIR
+ Filtr przeciwpyłkowy
+ Filtr z witaminą C

Filtr Cold Nano iAIR + Filtr Jonizujący + Filtr z witaminą C

Filtr Cold Nano iAIR
+ Filtr Jonizujący
+ Filtr z witaminą C

Filtr Cold Nano iAIR + Filtr antyalergiczny + Filtr z witaminą C

Filtr Cold Nano iAIR
+ Filtr antyalergiczny
+ Filtr z witaminą C

Filtr Cold Nano iAIR + Filtr Silver Nano + Filtr z witaminą C

Filtr Cold Nano iAIR
+ Filtr Silver Nano
+ Filtr z witaminą C

Filtr Cold Nano iAIR + Filtr Platynowy Nano + Filtr z witaminą C

Filtr Cold Nano iAIR
+ Filtr Platynowy Nano
+ Filtr z witaminą C

Dziękujemy, że poświęciłeś swój czas. Jeżeli masz pytanie, napisz do nas lub zadzwoń.

Kontakt

Rotenso sp. z o.o.
ul. Szyb Walenty 16
41-700 Ruda Śląska


+48 32 285 57 11
info@rotenso.pl
LOGO ROTENSO R WHITE

Bądź z nami na bieżąco!

Dołacz do naszego zespołu!