Dom

Najwyższa jakość komfortu klimatyzacji Rotenso dla domu.

 

Dom już stojący

Dom budujący się

Klimatyzator to najprostszy i najtańszy sposób na zapewnienie optymalnych warunków temperaturowo-wilgotnościowych w Twoim domu. Pamiętaj, że najlepiej czujesz się w określonych warunkach termicznych, których osiągniecie możliwe jest wyłącznie dzięki klimatyzacji. Latem jest to temperatura 23-26°C i wilgotność rzędu 40-60%. W takich warunkach Twój organizm odczuwa najwyższą jakość komfortu.

Co ważne pozytywny wpływ nowoczesnych urządzeń klimatyzacyjnych na mikroklimat w pomieszczeniach Twojego domu trwa znacznie dłużej niż tylko przez okres intensywnych upałów. Klimatyzację możesz bowiem wykorzystać również jako urządzenie grzewcze i usuwające z powietrza nadmiar wilgoci. Dzięki temu powietrze jest zdrowsze i pozytywnie oddziałuje na Twoje samopoczucie.

Klimatyzacja to wreszcie idealne rozwiązanie dla alergików i osób cierpiących na problemy z drogami oddechowymi.

Umieszczone w urządzeniu filtry wyłapują szkodliwe cząstki, dzięki czemu mamy pewność, że powietrze, którym oddychamy pozbawione jest większości alergenów, pyłów i kurzu.

dom-wnętrze

W domach jednorodzinnych zalecamy stosowanie rozwiązania multi-split opartego o jednostki IMOTO. Rozwiązanie multi split pozwala do jednego agregatu podłączyć aż do 5 jednostek wewnętrznych. Duży typoszereg umożliwi dobranie jednostek niemal do każdego pomieszczenia w Twoim domu. Kompaktowe rozmiary klimatyzatorów IMOTO sprawiają, że wpasowują się one w każde wnętrza.

Dziękujemy, że poświęciłeś swój czas. Jeżeli masz pytanie, napisz do nas lub zadzwoń.

Kontakt

Rotenso sp. z o.o.
ul. Szyb Walenty 16
41-700 Ruda Śląska


+48 32 285 57 11
info@rotenso.pl
LOGO ROTENSO R WHITE

Bądź z nami na bieżąco!

Dołacz do naszego zespołu!